Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Informacja dyrektorów gostynińskich szkół

Szanowni Państwo,


w  związku z planowanym na poniedziałek (08 kwietnia) bezterminowym strajkiem nauczycieli, pragnę poinformować, że dołożę wszelkich starań, aby zapewnić opiekę na terenie szkoły. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie będzie otwarta w godzinach pracy.

Obiady będą wydawane każdego dnia. Rodziców, których dzieci korzystają z obiadów, a nie przyjdą one w poniedziałek (i ewentualnie w kolejne dni strajku) do szkoły, proszę o odwołanie obiadu każdego dnia do godziny 9.00. 

Proszę również codziennie sprawdzać informacje w dzienniku elektronicznym i na stronie internetowej szkoły, gdyż w przypadku strajku, o jego zakończeniu  i wznowieniu zajęć dydaktyczno – wychowawczych zostaną Państwo niezwłocznie powiadomieni.

Z poważaniem Dyrektor Szkoły

Magdalena Andrzejczak

 

Szanowni Państwo,

w związku z planowanym na poniedziałek (8 kwietnia) rozpoczęciem bezterminowego strajku nauczycieli naszej szkoły, pragnę poinformować, że w razie braku możliwości zorganizowania opieki Państwa Dzieciom w domu, dołożę wszelkich starań, aby taką opiekę zapewnić na terenie szkoły.

Jeśli strajk się przedłuży, pod znakiem zapytania stoi przebieg egzaminów gimnazjalnych (10-13 kwietnia), proszę zatem o informację zwrotną tych z Państwa, którzy posiadają wykształcenie pedagogiczne i mogliby zasilić zespoły egzaminacyjne, a także już od poniedziałku pomóc w opiece nad dziećmi, które przyjdą do szkoły.

Rodziców, których dzieci korzystają z obiadów a nie przyjdą one w poniedziałek (i ewentualnie w kolejne dni strajku) do szkoły, proszę o odwołanie obiadu każdego dnia do godziny 9.00. Dla pozostałych dzieci obiad, jak każdego dnia, zapewniamy, także dla tych, które przyjdą do szkoły tylko na obiad.

Ci z Państwa, którzy wyrazili zgodę na udział dziecka w rekolekcjach wielkopostnych informuję, że w poniedziałek i wtorek uczniowie klas 5-8 i oddziałów gimnazjalnych, którzy przyjdą w te dni do szkoły, zostaną - na godz. 11 - do kościoła odprowadzeni i przyprowadzeni do szkoły przez nauczycieli, którzy nie będą strajkować. Z dopowiedzeniem, że uczniowie klas starszych - ósmych i 3 gimnazjalnych po rekolekcjach, tj. ok. godz. 12 spod kościoła udają się do domu.

W środę (10 kwietnia) na rekolekcje o godz. 11 udają się dzieci klas 1-4.

Jednocześnie bardzo proszę o śledzenie informacji w mediach, czy strajk ten zostanie faktycznie rozpoczęty, gdyż cały czas trwają negocjacje pomiędzy przedstawicielami rządu a stroną związkową. Proszę również codziennie sprawdzać informacje w dzienniku elektronicznym i na stronie internetowej szkoły, gdyż w przypadku strajku - o jego zakończeniu i wznowieniu zajęć dydaktycznych zostaną Państwo niezwłocznie powiadomieni.

Z poważaniem

Dyrektor Szkoły
Adam Matyszewski

 

Szanowni Państwo. 

Z informacji jakie posiadam od szkolnych organizacji związkowych wynika, że od dnia 8 kwietnia 2019 r. mogą wystąpić trudności w organizacji zajęć związane ze strajkiem nauczycieli.

Ze swojej strony chciałbym Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, żeby uczniowie mieli zorganizowane zajęcia szkolne.

Dyrektor szkoły

Robert Pypkowski

 

W załączeniu list Mazowieckiego Kuratora Oświaty

http://sp1gostynin.edu.pl/images/stories/RJ/2018-19/list_s.pdf

 

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt