Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Inauguracja kampanii MSWiA - Narkotyki i dopalacze zabijają

Pod hasłem "Narkotyki i dopalacze zabijają" Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji na rok 2019 przygotowało kampanię edukacyjno-profilaktyczną, której przewodnim hasłem jest „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”. Inauguracja kampanii odbyła się na spotkaniu policjantów z uczniami klas III Szkoły Podstawowej nr 3 z oddziałami gimnazjalnymi w Gostyninie.
Gostynińscy policjanci również przystąpili  do działań profilaktycznych na terenie placówek oświatowych naszego powiatu, planując co miesięczne spotkania z młodzieżą w formie prelekcji edukacyjnych, czy też happeningów w ramach „Rządowego programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka”. Inauguracja kampanii odbyła się dzisiaj (02.04.) na spotkaniu z uczniami klas III.

Spot kampanii:

https://razembezpieczniej.mswia.gov.pl/rb/kampania/4274,Kampania-quotNarkotyki-i-dopalacze-zabijajaquot-2-kwietnia-2019-r.html
Kampania skierowana jest do młodych ludzi, celem zwiększenia świadomości na temat zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków i nowych substancji psychoaktywnych tzw. „dopalaczy”, w tym konsekwencji zdrowotnych, prawny i społecznych uzależnienia się od tych substancji.
Apelujemy do osób, które mogą mieć kontakt z narkotykami, z dopalaczami, aby pamiętały, że jest to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia. Dbając o bezpieczeństwo naszych bliskich i przyjaciół, nie pozwólmy im przyjmować substancji, których pochodzenia i składu nie znają. Reagujmy i sami stanowczo odmawiajmy, gdy ktoś namawia nas na dopalacze.

podkom. Dorota Słomkowska
KPP w Gostyninie

  • Kampania

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt