Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Mistrzostwa w tenisie stołowym już wkrótce

Organizatorzy: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie, UKS "Alfa" Gostynin i Szkoła Podstawowa nr 3 zapraszają na Mistrzostwa Gostynina Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym. Odbywające się pod koniec stycznia mistrzostwa zostały przeniesione z 6 grudnia 2018r.

Rozgrywki sportowe odbędą się 24 stycznia br. w hali sportowej SP 3 przy ul. Bema 23. Od godz. 9.00 rozpoczną rywalizację pierwsi zawodnicy. W turnieju będą startować zawodnicy w czterech kategoriach: Skrzat, Żak, Młodzik i Kadet/Junior.

Więcej informacji znajduje się w załączniku.

  • Tenis Stołowy

Treść plakatu: Zaproszenie; Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie UKS „ALFA” Gostynin, SP 3 Gostynin, zapraszają na Mistrzostwa Gostynina Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym (przeniesione Mikołajkowe z dnia 06.12.2018r.); Cel: popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży poprzez czynną formę wypoczynku. Wyłonienie zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych; Termin i miejsce: dnia 24.01.2019 3. (czwartek) hala sportowa SP3 w Gostyninie ul. Bema 23, pierwsze gry od 9.00; Uczestnictwo: w turnieju prawo startu mają osoby w niżej podanych kategoriach wiekowych: - kategoria I dziewczęta/chłopcy SP (skrzat) rocz. 2010 i młodsi (kl. I-II), - kategoria II dziewczęta/chłopcy SP (żak) rocz. 2009-2008 (kl. III-IV), - kategoria III dziewczęta/chłopcy SP (młodziki) rocz. 2007-2006 (kl. V-VI), - kategoria IV dziewczęta/chłopcy SG (kadet)/ (junior) rocz. 2002-2003-2004-2005; System rozgrywek: uzależniony będzie od ilości zgłoszonych zawodników/ czek.; Nagrody: Statuetka za zwycięstwo w poszczególnych kategoriach, Medale za miejsca I-III, Dyplom: za miejsca I-VI w poszczególnych kategoriach; Postanowienia końcowe: - w turnieju obowiązują aktualne przepisy PZTS, - wszystkie sporne kwestie rozstrzyga na miejscu Sędzia Główny Turnieju, - wszystkich uczestników obowiązuje zmiana obuwia oraz strój sportowy. Osoby nie spełniające w/w wymagań nie zostaną dopuszczone do Turnieju, - uczestnicy powinni być ubezpieczeni we własnych zakresie, - za szkody, kontuzje, kradzieże wynikłe z winy uczestników organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.

 

 

 

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt