Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Wypoczynek zimowy - ostateczne wyniki konkursu

W wyniku rozstrzygniętego konkursu ofert na powierzenie zadań z zakresu zdrowia publicznego dotyczącego organizacji wypoczynku zimowego w formie półkolonii i obozu z programem profilaktycznym dla dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat z terenu miasta Gostynina Burmistrz Miasta Gostynina dokonał wyboru ofert, zgodnie z poniższym załącznikiem.

Realizatorem półkolonii zimowych trwających od 28 stycznia do 8 lutego br. będzie firma „Dach-Complex i usługi artystyczne Michał Bartosiak”

Zapisy na nieodpłatne półkolonie zimowe z programem profilaktycznym dla dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat z terenu miasta Gostynina rozpoczną się od poniedziałku (21 stycznia). Dzieci można będzie zapisać na półkolonie poprzez zgłoszenia telefoniczne na numer telefonu podany w poniedziałek na naszej stronie internetowej.

Oferta półkolonii obejmuje dwutygodniowy turnus, podczas którego najmłodsi mają zapewniony bardzo ciekawy program animacyjny, uwzględniający program profilaktyczny, opiekę wychowawców oraz posiłek i napoje.

 

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt