Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

FEA Gostynin Orlik Młodszy U-10

W sobotę, 21 października odbył się II turniej Płockiej Ligi Orlik U-10. Grupa FEA Gostynin rozegrała 4 mecze. Na boisku spotkaliśmy się z SSM Wisłą Płock I, ULKS Ciółkowo, Pegazem Drobin i z Królewskimi Płock. W związku z tym,że jest to liga bez punktacji i klasyfikacji końcowej nie możemy pochwalić się wynikami. W tej kategorii wiekowej liczy się przede wszystkim dobra zabawa i kształcenie umiejętności. I takie cele zostały spełnione. Młodzi piłkarze FEA Gostynin radośnie spędzili czas na boisku pod balonem w Płocku. Bogatsi o doświadczenia sportowe zadowoleni wracali do Gostynina.
W ramach realizacji zadania "Mały, wielki piłkarz - szkolenie sportowe z piłki nożnej oraz reprezentowanie miasta Gostynina w rozgrywkach młodzieżowych Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w kategorii U-10" młodzi piłkarze FEA wzorowo reprezentowali miasto Gostynin.
Skład FEA Gostynin U-10: Krzysztof Lewandowski (BR), Piotr Biegański, Adam Winnicki,Bartosz Maciaszek Jakub Okuniewski, Szymon Broda, Mateusz Bartnicki, Szymon Lewandowski, Franek Pawikowski, Aleks Frydrysiak.

Drużyna z przyjemnością dzieli się radosną informacją.
Firma OLI-BUD ufundowała dwa komplety strojów dla całej drużyny FEA Łąck U-12! Zawodnicy zbliżają się do inauguracji I Ligi Okręgowej Młodzik U-12 POZPN! Nasza drużyna przygotowuje się intensywnie. Dzięki firmie OLI-BUD wizerunkowo będą prezentowali się wspaniale! Wielkie podziękowania składa Klub FEA oraz zawodnicy!

Marcin Mofina

  • grupa FEA Gostynin
  • grupa FEA Gostynin
  • grupa FEA Gostynin

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt