Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Aktywni seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gostyninie działa prężnie przy Miejskim Centrum Kultury już kilka lat. Koordynatorem grupy jest Magdalena Garstka.

Seniorzy w ramach swoich działań uczestniczą w wykładach na tematy ich interesujące, biorą udział w zajęciach gimnastycznych, językowych, muzycznych, spotkaniach literackich i wielu innych zajęciach.

Od początku tego roku, w ramach działalności GUTW słuchacze wzięli liczny udział w takich wydarzeniach jak: wykład pt. „W średniowiecznym skryptorium, czyli jak powstawały książki” wygłoszony przez Joannę Borowską, wykład pt „Różnorodność biologiczna - niedoceniane bogactwo” wygłoszony przez Annę Traut Seligę, wyjazd do Teatru Dramatycznego w Płocku na spektakl komediowy pt. ”May Day”, wieczorek taneczny z udziałem Koła Gospodyń Wiejskich z Białotarska i udział w mini warsztatach pn. „Konsument na rynku” realizowanych przez Technikum Handlowe w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym.

Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia czynnego udziału w zajęciach, niezależnie od posiadanego wykształcenia.

Krystyna Wójcik

  • Uniwersytet 3 Wieku w Gostyninie

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt