Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Kacper Niedźwiedzki (UKS „Zwoleń-Team) z 2 miejscem podczas 25 kilometrowego wyścigu na łyżworolkach szybkich w Gołdapi

W niedzielę, 18 sierpnia 2024 r. w odległej Gołdapi odbył się X Letni Bieg Jaćwingów na łyżworolkach szybkich i nartorolkach. Zaplanowane były trzy starty: dzieci i młodzież na nartorolkach na dystansie 8,4km oraz w kategorii open na nartorolkach i łyżworolkach szybkich na dystansie 25,2km.
Na starcie w rywalizacji OPEN stanęły zawodniczki i zawodnicy zarówno z Litwy, Łotwy, jak i z Polski – nie zabrakło reprezentanta UKS Zwoleń-Team. Kacper Niedźwiedzki – niezwykle utalentowany zawodnik, który od roku trenuje w UKS Z-T i ściga się na arenie ogólnopolskiej ukończył swój wyścig na bardzo wysokim 2 miejscu OPEN z czasem 00:42:04.
Drugi reprezentant UKS Z-T Mariusz Michalski ukończył rywalizację na 5 miejscu OPEN.