Położenie urzędu
Położenie urzędu
Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl
Amatorów piłki nożnej zachęcamy do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Nożnej "Orlik Cup 2020", który odbędzie się dnia 17.10.2020 r. o godz. 10.00 na stadionie MOSiR przy ul. Sportowej 1.
W grupie A walczyć będą: Amatorka C.F., FC Po Nalewce i Białe Orły. Natomiast w do grupy B należą: Baruchowo, Wujas i Spółka oraz Legendy Tigera.
Należy pamiętać, że:
- każdy zawodnik w strefie kibica /teren trybun boiska Orlik/ i przed wejściem na boisko zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa, zachowania dystansu i dezynfekcji rąk,
- maseczka nie obowiązuje zawodników podczas trwania meczu, natomiast po jego zakończeniu w strefie kibica /teren trybun boiska Orlik/i przy odbiorze nagród każdy zawodnik zobowiązany jest do zakrycia ust i nosa,
- organizator w porozumieniu z opieką medyczną zawodów zastrzega sobie możliwośc niedopuszczenia lub usunięcia z terenu imprezy osób, które wykazują zewnętrzne objawy chorobowe lub są w złym stanie fizycznym.
- skład drużyn :pięciu zawodników w polu + bramkarz
- czas gry1 x 20 min. (3 min. przerwy pomiędzy meczami)
- mecze następują bezpośrednio po sobie, rozgrzewka drużyn na boisku wielofunkcyjnym
- za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 pkt., za remis 1 pkt., za porażkę 0 pkt.
- o końcowej kolejności drużyn w tabeli decyduje: ilość zdobytych punktów, bezpośredni pojedynek zainteresowanych drużyn, ilość zdobytych bramek we wszystkich meczach, różnica bramek we wszystkich meczach.
Terminarz gier przedstawia się następująco:
Mecz 1-3 A godz. 10.00 drużyna Amatorka C.F. z Białe Orły
Mecz 4-6 B godz. 10.25 drużyna Baruchowo z Legendy Tigera
Mecz 1-2 A godz. 10.50 drużyna Amatorka C.F. z FC Po Nalewce
Mecz 4-5 B godz. 11.15 drużyna Baruchowo z Wujas i Spółka
Mecz 3-2 A godz. 11.40 drużyna Białe Orły z FC Po Nalewce
Mecz 6-5 B godz. 12.05 drużyna Legendy Tigera z Wujas i Spółka
Tabele po grach eliminacyjnych:
Grupa A
Amatorka F.C. - 1
FC Po Nalewce – 2
Białe Orły – 3
Grupa B
Baruchowo – 1
Wujas i Spółka – 2
Legendy Tigera – 3
Runda finałowa:
3A-3B godz. 12.20 m-ce 5-6
2A-2B godz. 12.45 m-ce 3-4
1A-1B godz. 13.10 m-ce 1-2
ok. godz. 13.40 Zakończenie Turnieju, wręczenie nagród i wyróżnień
Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl