Położenie urzędu
Położenie urzędu
Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl
W dniu dzisiejszym (14 marca br.) podsumowano III edycję konkursu pn. "Fizyka może być piękna" w Gostynińskim Centrum Edukacji.
Przybyłych na spotkanie powitał dyrektor szkoły Wojciech Kiełbasa, który również przypomniał, że w pierwszej edycji do konkursu przystąpiło ponad 40 uczniów, natomiast w tegorocznej około 60 osób.
Konkurs polegał na przedstawieniu w formie prac plastycznych czy słowa pisanego, danego zjawiska fizycznego.
Nagrody laureatom i wyróżnionym uczniom wręczali: w imieniu Burmistrza Miasta Gostynina – Sekretarz miejski Hanna Adamska, w imieniu Starosty Gostynińskiego – wicestarosta Jan Kazimierz Krzewicki, w imieniu Wójta Gminy Gostynin, jego zastępca Andrzej Szyszka.
Wykaz uczestników i wyniki eliminacji w kategorii wiersz:
Lp |
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Zdobyte miejsce |
Opiekun |
1. |
Anna Paćkowska |
SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie |
I miejsce |
Aleksandra Gontarek |
2. |
Kamil Lachowicz |
ZS im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie |
II miejsce |
Beata Leonarcik |
3. |
Julia Jesionowska |
SP im. Orła Białego w Białotarsku |
III miejsce |
Jolanta Rękawiecka |
4. |
Krzystof Komorowski |
ZS im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie |
wyróżnienie |
Beata Leonarcik |
5. |
Natalia Zabłotowicz |
SP im. Wł. St. Reymontaw Solcu |
wyróżnienie |
Katarzyna Smyczyńska |
6 |
Bartosz Jankowski |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gąbinie |
wyróżnienie |
Ewelina Grzelak |
7. |
Maciej Smyczyński |
SP im. Wł. St. Reymontaw Solcu |
udział |
Katarzyna Smyczyńska |
8. |
Klaudia Garstka |
SP im. Orła Białego w Białotarsku |
udział |
Jolanta Rękawiecka |
9. |
Tomasz Czajkowski |
ZS im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie |
udział |
Beata Leonarcik |
10 |
Mateusz Mularczyk |
SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie |
udział |
Jolanta Rękawiecka |
Wykaz uczestników i wyniki eliminacji w kategorii opowiadanie:
L.p |
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Zdobyte miejsce |
Opiekun |
1. |
Karolina Giętka |
SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie |
I miejsce |
Agnieszka Siedlecka |
2. |
Wiktoria Popielarczyk |
Liceum Ogólnokształcące PUL w Gostyninie |
II miejsce |
Monika Świderek |
3. |
Oliwia Wojtkowska |
Gimnazjum im. Książąt Mazowieckich w Sannikach |
III miejsce |
Krystyna Wojtasiak |
Wykaz uczestników i wyniki eliminacji w kategorii praca plastyczna:
L.p |
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Zdobyte miejsce |
Opiekun |
1. |
Natalia Brauze |
SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie |
I miejsce |
Ewa Doroszuk |
2. |
Nela Boratowska |
SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie |
III miejsce |
Ewa Doroszuk |
3. |
Maja Rozkosz |
SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie |
udział |
Ewa Doroszuk |
4. |
Karolina Piekarska |
SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie |
udział |
Ewa Doroszuk |
5. |
Kinga Łyzińska |
SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie |
udział |
Beata Wasiak - Grudzińska |
6. |
Amelia Mazurkiewicz |
SP nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie |
udział |
Beata Wasiak - Grudzińska |
7. |
Weronika Łuczak |
Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie |
udział |
Ewa Doroszuk |
8. |
Natalia Chojnowska |
Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie |
udział |
Ewa Doroszuk |
9. |
Martyna Słowińska |
Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie |
udział |
Ewa Doroszuk |
10 |
Daniel Kamiński |
Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie |
udział |
Ewa Doroszuk |
11 |
Katarzyna Kostuniak |
Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie |
udział |
Ewa Doroszuk |
12 |
Oliwia Kowalczyk |
Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie |
udział |
Ewa Doroszuk |
13 |
Kinga Zembowicz |
Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie |
wyróżnienie |
Beata Wasiak - Grudzińska |
14 |
Eliza Michalska |
Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie |
udział |
Beata Wasiak - Grudzińska |
15 |
Wiktoria Michalska |
Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie |
udział |
Beata Wasiak - Grudzińska |
16 |
Aleksandra Jankowska |
Gimnazjum nr 2 im. Polskich Noblistów w Gostyninie |
udział |
Beata Wasiak - Grudzińska |
17 |
Aleksandra Buchholz |
Gimnazjum im. Książąt Mazowieckich w Sannikach |
udział |
Krystyna Wojtasiak |
18 |
Marta Wąsiakowska |
Gimnazjum im. Książąt Mazowieckich w Sannikach |
udział |
Agnieszka Górska |
19 |
Aleksandra Jankowska |
Gimnazjum im. Książąt Mazowieckich w Sannikach |
udział |
Krystyna Wojtasiak |
20 |
Natalia Kubiak |
Gimnazjum im. Książąt Mazowieckich w Sannikach |
udział |
Krystyna Wojtasiak |
21 |
Karolina Szymańska |
Gimnazjum im. Książąt Mazowieckich w Sannikach |
udział |
Krystyna Wojtasiak |
22 |
Martyna Wiland |
SP im. Wł. St. Reymonta w Solcu |
II miejsce |
Zbigniew Wasilewski |
23 |
Klaudia Chmielecka |
SP im. Wł. St. Reymonta w Solcu |
udział |
Zbigniew Wasilewski |
24 |
Natalia Gazda
|
SP im. Wł. St. Reymonta w Solcu |
udział |
Zbigniew Wasilewski |
25 |
Otylia Rolińska |
SP im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie |
wyróżnienie |
WłodzimierzDylik |
26 |
Marianna Zielińska |
SP nr 5 w Gostyninie
|
wyróżnienie |
Barbara Lewandowska |
27 |
Natalia Zalewska |
ZS im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie |
udział |
Beata Leonarcik |
28 |
Klaudia Maciejewska |
ZS im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie |
udział |
Beata Leonarcik |
29 |
Karina Kosińska |
ZS im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie |
udział |
Beata Leonarcik |
30 |
Ewelina Wasiak |
Gostynińskie Centrum Edukacyjne w Gostyninie |
udział |
Renata Śnieć |
31 |
Dominik Śnieć |
Gostynińskie Centrum Edukacyjne w Gostyninie |
udział |
Monika Świderek |
32 |
Klaudia Berlińska |
Gostynińskie Centrum Edukacyjne w Gostyninie |
udział |
Renata Śnieć |
33 |
Artur Adamczewski |
Gostynińskie Centrum Edukacyjne w Gostyninie |
udział |
Monika Świderek |
34 |
Milena Pietrowicz |
Gostynińskie Centrum Edukacyjne w Gostyninie |
wyróżnienie |
Renata Śnieć |
Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl