Trzy złote medale i jeden srebrny dla wrotkarzy szybkich podczas Pucharu Polski

W dniu 25 czerwca 2017 r. odbył się kolejny etap Pucharu Polski wrotkarstwa szybkiego w Osiecznicy - "Maraton Borów Dolno-Śląskich", w którym naszą Gminę, Miasto Gostynin reprezentowała 4-osobowa drużyna UKS Zwoleń-Team.

Po niespełna roku systematycznego treningu /pod okiem trenera Łukasza Flejszera zawodnicy pokazali ogromny progres zdobywając trzy złote medale oraz jeden srebrny na międzynarodowej imprezie wrotkarskiej (zawodnicy z Niemiec).

Królową tegorocznej imprezy została kadetka Martyna Śmiałkowska, która zdobyła złoty medal na dystansie 16 km wśród kobiet.

W kategorii 12-14 lat na dystansie 2 km młodziczka Adrianna Kafarska wywalczyła również 1 miejsce.

W kolejnym biegu nasza ambitna juniorka D - Klaudia Tyszkiewicz na 2 km w kat. 9-11 lat zdobyła 1 miejsce, natomiast wśród chłopców Oskar Berliński /Gostynin/ deptał po piętach zawodnikowi z Legii Warszawa, tym samym na ostatnich metrach zdobył jednak srebro na 2 km /12-14 lat/.

"Jestem ogromnie usatysfakcjonowany wynikami, a przede wszystkim zaangażowaniem i postępami naszych zawodników.
Cieszę się, że wrotkarstwo szybkie wpisało się na stałe w tradycje sportowe naszej Gminy i Miasta Gostynina.
Mam nadzieję, że w kolejnych latach przy wsparciu Naszych władz powstanie tor do treningów, spędzenia wolnego czasu dla mieszkańców Miasta i Gminy Gostynin, który da nam kolejny progres w treningach, osiąganiu wyższych lokat.
Komplet 3 złotych medali i 1 srebrnego podczas Pucharu Polski na stałe zapisuje się w historię klubu".