Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Zaproszenie na kolejne śniadanie biznesowe

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza na najbliższe spotkanie, które odbędzie się 28.06.2022 r. (wtorek) o godz. 9.00 w Płocku (miejsce zostanie podane w terminie późniejszym).

Gośćmi i prelegentami będą przedstawiciele Platformy Przemysłu Przyszłości, którzy przedstawią bezpłatne możliwości wsparcia firm w procesie transformacji cyfrowej, wdrażania cyfrowych produktów i usług oraz wprowadzania modeli biznesowych opartych o najnowsze rozwiązania z obszaru m.in. inteligentnej analizy danych, automatyzacji i komunikacji maszyn oraz ludzi z maszynami, wirtualizacji procesów, a także cyberbezpieczeństwa.

Ponadto, członkowie będą mogli porozmawiać i skorzystać z pomocy doradcy gospodarczego Pani Prezes IGRP Renaty Dąbrowskiej-Pasterkiewicz (RK Finances Sp. z o.o.) oraz doradcy podatkowego Pani Wiceprezes IGRP Ewy Przygody (Kancelaria Podatkowa Jowita s.c.) w ramach naszego programu Izbowego CZŁONKOWIE – CZŁONKOM – Wstępne bezpłatne konsultacje.

Kilka słów o Platformie Przemysłu Przyszłości…

…powstała, żeby wzmacniać kompetencje i konkurencyjność przedsiębiorstw, prowadzących działalność na terenie Polski, poprzez wspieranie ich transformacji w kierunku przemysłu 4.0.

Jednym z głównych celów inicjatywy jest wzmacnianie kompetencji kadr dla przemysłu przyszłości. Są to programy szkoleń i nowatorskich sposobów demonstrowania rozwiązań. Działamy na rzecz wzmacniania ekosystemu biznesowego tworzonego przez polskie przedsiębiorstwa produkcyjne. Realizujemy ten cel, tworząc mechanizmy współdziałania, dzielenia się wiedzą oraz budowania zaufania w relacjach między podmiotami rynkowymi zaangażowanymi w proces transformacji cyfrowej. Podejmowane działania mają angażować firmy do sieciowej współpracy i współtworzenia nowych wartości. Naszą aktywność i wsparcie kierujemy do prowadzących działalność na terytorium Polski – przedsiębiorców, jednostek zarządzających klastrami innowacyjnymi, podmiotów działających na rzecz innowacyjnej gospodarki oraz partnerów społecznych i gospodarczych.

PROGRAM SPOTKANIA:

  1. Przywitanie Uczestników śniadania biznesowego Business Meeting
  2. Przywitanie Prelegentów
  3. Słowo przedstawiciela Zarządu IGRP
  4. Prelekcja – Platforma Przemysłu Przyszłości
  5. Networking
  6. Śniadanie – poczęstunek dla uczestników
  7. Rozmowy w kuluarach
  8. Zakończenie spotkania

Udział  w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy na szkolenie - pod linkiem: https://igrp.com.pl/zapisz-sie-na-szkolenie/

Na Państwa zgłoszenia organizatorzy czekają do dnia 23 czerwca br.

  • logo - Izba Gospodarcza Regionu Płockiego
  • logo Platforma Przemysłu Przyszłości

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt