Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Co słychać w Kinie Siemowit? 7.04-11.04

Tym razem w "Siemowicie" do zobaczenia Zając Max: Misja Pisanka, a także najnowsza, trzecia odsłona Fantastycznych zwierząt: Tajemnice Dumbledore'a. Dla miłośników serii opowieści ze świata Harrego Pottera kino przygotowało niespodziankę - w piątek do zobaczenia maraton filmowy Fantastycznych zwierząt! Więcej informacji na fanpage'u kina Siemowit: https://www.facebook.com/SiemowitGostynin/posts/1887857258075683
 
Lisy planują wykraść kurze jaja i uniemożliwić Maxowi, zającowi wielkanocnemu, roznoszenie pisanek. Pamiętacie Zając Max ratuje Wielkanoc z 2017 roku? Obchody Wielkanocy znów stają pod wielkim znakiem zapytania! Max wspólnie ze swoją najlepszą przyjaciółką zrobią wszystko co w ich mocy, aby ocalić święta. Jedynym ratunkiem okazuje się jeden z lisów. Jednak czy można zaufać komuś, kto na co dzień obnosi się z rudą kitą? Zobaczcie Zająca Max: Misja Pisanka​ i przekonajcie się sami.
 
Filmowa seria Fantastyczne zwierzęta stanowi spin-off i prequel historii znanej z Harrego Pottera. W trzeciej części Zwierząt profesor Dumbledore wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi. Staje on na czele nieustraszonej drużyny, która stawi czoła zagrożeniu. Pozycja obowiązkowa dla miłośników świata wykreowanego przez J.K. Rowling!
 
  • Repertuar kina "Siemowit"

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt