Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

30. Finał WOŚP w Gostyninie - 30.01.2022r.

W dniu 30 stycznia br. w Gostyninie po raz 30. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Już od godz. 11.30 przed Rynkiem Miejskim odbędzie się zbiórka, a następnie o 12.00 Bieg z Fantazją - Policz się z cukrzycą, którego zakończenie zaplanowane jest na godz. 14.00. Podczas zbiórki wystąpi zespół Brass Federacja.

Następnie atrakcje WOŚP-owe przeniosą się na scenę główną Miejskiego Centrum Kultury, gdzie po raz drugi tego dnia zagra Brass Federacja, ale także takie zespoły jak: The Old Crone, Akurat, Golden Life, Ewa Olszewska, a także nasza lokalna Miejska Orkiestra Dęta, Bliscy oddaleni z Hufca ZHP w Gostyninie. Zaprezentuje się także sekcja seniorów Tańca w Kręgu, zespół Ananaski oraz pokazy taneczne - Mini Dance i Show Dance.

Podczas przerw technicznych, na zewnątrz budynku MCK odbędzie się pokaz OSP Gostynin oraz wypuszczone zostanie światełko do nieba.

Nie zabraknie także wielu innych atrakcji, jak: kiermasz ciast, kiermasz książki, kiermasz ciuszka, wystawa WOŚP, miasteczko harcerskie, stanowisko I pomocy OSP, licytacje i wiele innych niespodzianek.

Na koncerty The Old Crone, Akurat, Golden Life obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne od 24 do 29 stycznia br. w kasie kina i biurach MCK Gostynin. Limit miejsc jest ograniczony.

Podczas imprezy należy zachować dystans społeczny, stosować dezynfekcję i nosic maseczki. Trzeba także pokazać obsłudze certyfikaty covidowe lub wypełnić oświadczenia o stanie zdrowia.

  • WOŚP - plakat

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt