Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Miejska Biblioteka Publiczna poleca

Tym razem Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie proponuje dorosłym i dzieciom kolejne pozycje książkowe, które umilą czas w zimowe wieczory.

"Warkocz spleciony z kwiatów" Agnieszki Krawczyk, to książka obyczajowa polecana dorosłym. Dedykowana jest tym, którzy się zagubili i muszą odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Szczęście jest blisko i czeka za rogiem, wystarczy tylko szeroko otworzyć oczy.

Główna bohaterka - Zośka Wichocka próbuje dojść do siebie po wypadku samochodowym. Korzysta z propozycji koleżanki i wyjeżdża do maleńkiej górskiej miejscowości. Tam poznaje niezwykłych ludzi, którzy zajmują się różnymi profesjami. Zosia pojmuje, że w życiu bardzo istotna jest równowaga i dostrzega, że sama może wiele dać innym, bo jej przyjaciele także mają często bardzo poważne problemy.

Jak potoczą się losy głównych bohaterów, dowiemy się tego na kartach książki.

Trochę starszym dzieciom MBP poleca się książkę "Zbrodnia nie przystoi damie" Robin Stevens. Opowiada o założeniu tajnego towarzystwa detektywistycznego w szkole dla dziewcząt oraz o odkryciu w sali gimnastycznej ciała nauczycielki, panny Bell, a następnie jego zaginięciu. Żeby poznać finał tych przygód trzeba sięgnąć po kolejne tomy książki.   

 

 

  • MBP w Gostyninie proponuje
  • MBP w Gostyninie poleca

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt