Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Co będzie grane w Kinie Siemowit? 3.12-6.12

W naszym kinie zapachniało świętami. Repertuar dla dorosłych pozostaje bez zmian - nadal wyświetlany będzie Dom Gucci w reżyserii Ridleya Scotta z Lady Gagą w roli głównej oraz Dziewczyny z Dubaju Marii Sadowskiej (po krótki opis filmu zapraszamy tutaj - natomiast nowymi propozycjami nie tylko dla najmłodszych są Mikołaj w każdym z nas 2, a także Pszczółka Maja - mały wielki skarb.

W natłoku spraw prozy życia niełatwo zapomnieć o magii świąt. A co, jeśli w miejscu, w którym mieszkamy, o świętach zapominają dosłownie wszyscy? W jednym z małych miasteczek mieszka dziewczynka Eliza, która sama o mało co nie zapomniała o magii Bożego Narodzenia. Czy uda jej się przywrócić pamięć o magii świąt wszystkim w miasteczku? Czy z ust padną ciepłe życzenia "Wesołych świąt"? Przyjdźcie całą rodziną i przekonajcie się sami!

"Tę pszczółkę, którą tu widzicie, zowią Mają..." Mai i Gucia nie trzeba nikomu przedstawiać. Pszczółki powracają w tajnej misji, od której zależą losy całej łąki. Zapraszamy, Drogie Dzieci, do udziału w wielkiej przygodzie!

Do zobaczenia w kinie!

  • Kino Siemowit 3.12-6.12

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt