Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Realizacja prac związanych z nową inwestycją przy ul. Kutnowskiej

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Gostyninie Sp. z o.o. realizuje prace związane z inwestycją pn. "Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą utwardzeniem terenu, miejscami postojowymi, placem zabaw, instalacjami kanalizacji deszczowej i sanitarnej", która mieści się przy ul. Kutnowskiej/Broniewskiego w naszym mieście.

Na chwilę obecną wszystkie prace przebiegają zgodnie z planem.

Po zatwierdzeniu projektu budowlanego oraz uzyskaniu pozwolenia na budowę MTBS przystąpi do kolejnych działań - ustalenia ceny m2, kontraktu z osobami zainteresowanymi nabycia lokali, pozyskania na realizację inwestycji, wyłonienia wykonawcy robót budowlanych itd.

Inwestycja będzie obejmować 3 budynki mieszkalne wielorodzinne, łącznie 90 lokali mieszkalnych, 135 miejsc postojowych - 48 stanowisk na kondygnacji podziemnej budynków oraz 87 miejsc postojowych naziemnych (w tym miejsca dla osób niepełnosprawnych) wraz z niezbędną infrastrukturą, w tym placem zabaw oraz obiektami małej architektury. Lokale mieszkalne o powierzchni od 33 m2 do 76 m2. Do każdego mieszkania przynależy balkon i komórka lokatorska. Budynek będzie wyposażony w windy osobowe.

Osoby zainteresowane nabyciem lokali na własność mogą uzyskać więcej informacji na stronie www.mtbsgostynin.pl

  • miejsce budowy budynków mieszkalnych wielorodzinnych
  • miejsce budowy budynków mieszkalnych wielorodzinnych

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt