Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Jeszcze się nie spisałeś? W sobotę, 25 września, punkt spisowy w Ratuszu będzie działać do godz. 21.00

Do 30 września br. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Wiele osób, które jeszcze nie wzięły w nim udziału, tłumaczy się brakiem czasu. Z myślą o tych wszystkich z Państwa, którzy jeszcze się nie spisali, w najbliższą sobotę – 25 września, w Ratuszu miejskim w Gostyninie uruchomiony zostanie dodatkowy dyżur pracowników obsługujących punkt spisowy. Punkt będzie czynny w godz. 8.00-21.00.

Udział w spisie jest obowiązkowy, a za odmowę grożą dotkliwe kary (odmowa wzięcia udziału w spisie powszechnym może skutkować nałożeniem kary grzywny w wysokości nawet do 5 tysięcy złotych, podanie nieprawdziwych informacji z kolei jest zagrożone karą do dwóch lat pozbawienia wolności), dlatego też zachęcamy, aby nie odkładać spisania się na ostatnią chwilę.

Do spisywania ludności oddelegowani zostali profesjonalni rachmistrzowie, dzwoniący z numeru 22 828 88 88. Wygodniej jednak jest dokonać tak zwanego samospisu, czyli po prostu samodzielnie wypełnić formularz w Internecie. Jeśli nie macie Państwo dostępu do komputera i Internetu, możecie udać się do Urzędu Miasta Gostynina – budynek Ratusza, gdzie został przygotowany punkt spisowy działający w godzinach pracy Urzędu Miasta. Jak informowaliśmy powyżej, dodatkowy dyżur pełniony będzie 25 września br. tj. w najbliższą sobotę, w godz. 8.00-21.00.

  • Plakat punkt spisowy

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt