Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Narodowy Spis Powszechny - bieżące informacje

Szanowni Państwo,

Wojewódzkie Biuro Spisowe w Warszawie informuje w materiałach promujących NSP 2021, które są przewidziane do wykorzystania w terminie: 2 - 15 sierpnia 2021 r. o dwóch zagadnieniach:

- Mieszkają z Tobą cudzoziemcy lub ich zatrudniasz? Pomóż im!

- Dlaczego w spisie powszechnym są pytania o mieszkanie?

 

Konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę NSP 2021

Przypominamy o trwającym ogólnopolskim Konkursie Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Zadaniem konkursowym jest zachęcenie przez gminy jak największej liczby mieszkańców do dokonywania samospisu internetowego, jak również propagowanie NSP 2021 i zwiększanie świadomości obywateli o obowiązku spisowym oraz aktywizowanie społeczności lokalnych do działań promocyjnych NSP 2021.

Zgłoszenia do udziału w Konkursie przyjmowane są od 15 lipca do 30 września 2021 r. do godziny 23:59, za pośrednictwem aplikacji dostępnej pod adresem: https://rejestracja.stat.gov.pl/KonkursGmin/.

Udział w konkursie to szansa na zdobycie cennych nagród w postaci sprzętu elektronicznego. Nagrodzone zostaną zgłoszone gminy o najwyższym wskaźniku samospisu internetowego w każdym województwie. Dodatkowo Komisje Konkursowe przyznają nagrodę specjalną dla gminy najbardziej zaangażowanej we współpracę z urzędem statystycznym w województwie, wykazującej największą aktywność w zakresie promocji samospisu wśród społeczności lokalnej.

Regulamin Konkursu, plakat konkursowy, grafiki na social media dostępne są na stronie https://spis.gov.pl/cyfrowa-gmina-nsp-2021. Ogłoszenie wyników nastąpi do 15 listopada 2021 r.

Zachęcamy do obserwowania kont Urzędu Statystycznego w Warszawie w mediach społecznościowych oraz udostępniania wpisów dotyczących NSP 2021.

Facebook https://www.facebook.com/UrzadStatystycznywWarszawie

Twitter https://twitter.com/Warszawa_STAT

Przypominamy o akcjach Ambasador NSP2021 oraz “Masz wpływ na wynik”.

  • NSP 12 pakiet

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt