Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Mazovian Startup - zaproszenie do udziału w programie akceleracyjnym

Województwo Mazowieckie we współpracy z Youth Business Poland rozpoczęli poszukiwania 30 innowacyjnych startupów w ramach Mazovian Startup. Czym jest Mazovian Startup, jak aplikować do programu rozwojowego, jak zdobyć 50 000 zł oraz pozyskać wiedzę od doświadczonych ekspertów. Wszystkiego dowiesz się podczas webinaru.

Już 21 lipca o godz. 11:00 usłyszeć będzie można historie innowacyjnych rozwiązań takich jak Plantalux czy aplikacji mobilnej Sen Yours. Plantalux rozpoczął od Mazovian Startup, a w tym momencie podbija nie tylko serca inwestorów, pozyskując 1,5 mln zł, ale też rynki azjatyckie. Zadebiutują również studentki I roku Weronika i Paulina, które stworzyły aplikację mobilną Sen Yours. Na koniec Adrian Migoń - Prezes Zarządu YBP opowie jak dołączyć do akceleracji, w czym może pomóc oraz na co zwrócić uwagę przy zakładaniu firmy. 

Najważniejsze punkty, które zostaną poruszone podczas wydarzenia: 
- Jak przetestować pomysł na biznes;
- Jak rozwijać sprzedaż za granicą i pozyskać inwestora;
- Co robić i czego nie robić podczas rozwoju firmy;
- Jak skalować biznes oraz jakie przeszkody można napotkać, tworząc innowacje;
- W czym może pomóc program akceleracyjny oraz jak znaleźć dobry akcelerator;
- Jak tworzyć aplikację mobilną.

Bezpośredni link do rejestracji na webinar: https://tiny.pl/9qzd8

Webinar realizowany jest w ramach naboru do programu akceleracyjnego Mazovian Startup, we współpracy z Płockim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym.

Webinar jest pierwszym krokiem do finału, w którym możesz zgarnąć 50 000 zł oraz liczne nagrody Partnerów. Wystarczy, że zostawisz swoje zgłoszenie! Od finału dzielić będą Cię 4 miesiące intensywnej nauki!

Więcej informacji o programie Mazovian Startup i webinarze Startup Camp na stronach https://mazovianstartup.ybp.org.pl/ oraz https://rozwinbiznes.ybp.org.pl/startupcamp. Zapraszamy do udziału!

  • Mazovian Startup

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt