Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Zapraszamy na wspólne świętowanie z okazji Dnia Dziecka!

Dzień Dziecka z Kinem Siemowit - 1 czerwca

W godzinach przedpołudniowych dzieci i młodzież szkolna mogą skorzystać z możliwości udziału w seansach zorganizowanych, po których będą obdarowane kolorowymi balonikami i fluorescencyjnymi gadżetami.

Popołudniu repertuarowe seanse będą dla dzieci oferowane w promocyjnej cenie 6 zł, poza tym każdy uczestnik po seansie otrzyma balonik i watę cukrową.

A co będzie można zobaczyć?

- o godz. 16.00 -„Filonek Bezogonek” - to klasyczna, przygodowa animacja opowiadająca o akceptowaniu odmienności, potrzebie solidarności i niesieniu pomocy. Film docenią także miłośnicy musicali. Animację przeplatają pełne ciepła muzyczne fragmenty w wykonaniu kocich bohaterów.

- o godz. 18.00 - Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu - Nieustraszeni detektywi znów na tropie. Tym razem poszukują rabusia, który okradł pociąg. Niespodziewanie podejrzanych robi się więcej. Kto i jak zatem ukradł fortunę z pędzącego ekspresu? Przekonacie się korzystając z naszej oferty.

Atrakcje są ufundowane dzięki ofiarności Radnych Rady Miejskiej - Katarzyny Bryłki, Anny Florczak, Urszuli Pieniążek i Anny Wysokińskiej.

Ale na tym nie koniec, bo… Jest też propozycja mająca na celu wspólne świętowanie Dnia Dziecka, Dnia Mamy i Dnia Taty dla całej rodziny.

4-6 czerwca (od piątku do niedzieli) – Festiwal Food Trucków – prawdziwa śmietanka polskiej areny street foodowej prezentująca kuchnie z całego świata!

STREFA ZERO – stoisko z pyszną i orzeźwiającą lemoniadą oraz piwami bezalkoholowymi

FOOD COURT – bezpieczna strefa z ławostołami gdzie można bez przeszkód zajadać pyszności z busów

STREFA JUNIORA – na najmłodszych czekać będzie stoisko z zabawkami, dmuchańce i wiele atrakcji – nie ma czasu na nudę!

4 czerwca - piątek – 20:00 Koncert SAMIEGO HARBA – uczestnika telewizyjnych programów „Voice of Poland VII”, „The Four. Bitwa o sławę” i „Jaka to melodia?”

5 czerwca -  sobota – 15:00 – Holi Święto Kolorów – największa w Polsce kolorowa trasa zawita do Gostynina. Przygotowaliśmy 9 kolorów proszków, a zaproszeni DJe zagrają tak, abyście nawet na moment nie przestali się bawić. Kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary i inne atrakcje.

6 czerwca – Aktywna Niedziela z Profilaktyką dla całej rodziny

-13:00 – animacje ruchowe, kolorowanki i ulubione dziecięce piosenki w wykonaniu naszych animatorów

-18:00 – spektakl teatralny „O tym jak Psi Patrol poznał Cyber Wiedźmę” przestrzega dzieci przed negatywnymi skutkami uzależnienia od mediów cyfrowych, pokazując jak cudownie można zorganizować czas na świeżym powietrzu!

Ponadto czeka na nas pokaz mega baniek mydlanych, skręcania balonów, zabawy z chustą animacyjną i wiele innych. Wszystko zależy od pomysłowości oraz fantazji dzieci.

Czekamy na Was Kochani!

  • Zapraszamy na wspólne świętowanie z okazji Dnia Dziecka!
  • Zapraszamy na wspólne świętowanie z okazji Dnia Dziecka!
  • Zapraszamy na wspólne świętowanie z okazji Dnia Dziecka!
  • Zapraszamy na wspólne świętowanie z okazji Dnia Dziecka!
  • Zapraszamy na wspólne świętowanie z okazji Dnia Dziecka!
  • Zapraszamy na wspólne świętowanie z okazji Dnia Dziecka!

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt