Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Zwycięski weekend dla zawodników Football Eduction Academy Gostynin

REWANŻ MŁODZIKÓW FEA Z BŁĘKITNYMI

W sobotę 15.05.2021r., o godzinie 17:30, na boisku w Gąbinie odbył się mecz rewanżowy w I lidze okręgowej Młodzików D1, pomiędzy gospodarzem spotkania Błękitnymi Gąbin, a Football Eduction Academy Gostynin.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 0:1. Decydującą bramkę dla naszego zespołu strzelił Kajetan Walczak. Wielkie brawa dla niego i całej drużyny. 

To był szybki i dobry mecz, w którym nie brakowało twardej gry. Jednak to my w dniu dzisiejszym zrobiliśmy o jeden krok więcej, żeby wygrać ten mecz – podsumowuje trener Piotr Wilamowski

Skład FEA Gostynin: Filip Jaskulski, Marcel Wudarczyk, Kajetan Walczak, Oliwia Marcinkowska, Mateusz Bartnicki, Kacper Bajerowicz, Łukasz Suwała, Jakub Radecki, Szymon Broda, Jan Śluborski, Piotr Biegański, Filip Grzybowski, Antek Pruszyński, Norbert Baranowski, Adam Winnicki, Oliwier Pewniak

Trener: Piotr Wilamowski
Zdjęcia: T.B. 

PŁOCKA LIGA ORLIK U-11-ZOSTAWILI DUŻO SERDUCHA NA BOISKU

W niedzielę, 16 maja drużyna FEA Gostynin Orlik, rocznik 2010, godnie reprezentowała klub i miasto w rozgrywkach grupy złotej Płockiej Ligi Orlik U-11.

Przypominamy, że tydzień temu to nasz klub był organizatorem zawodów, w ten weekend obowiązek spoczywał na klubie Królewskich Płock. Na boisku w Płocku zagraliśmy 3 mecze:

FEA Gostynin- Królewscy Płock 3:2
FEA Gostynin- SSM Wisła IV Płock 4:0
FEA Gostynin- SSM Wisła I Płock 0:2

Pierwszy mecz z Królewskimi Płock wygraliśmy 3:2. Prowadziliśmy 2:0, niestety rywal wyrównał dwoma bramkami. Po składnej akcji, strzeliliśmy trzecią  bramkę i ustanowiliśmy wynik meczu. Co zadecydowało?  Dużo fajnych, akcji dużo strzałów i walka do końca zaowocowała zwycięstwem. 
Drugi mecz graliśmy z Wisłą IV, wygraliśmy 4:0. To też był bardzo dobry mecz. Nie brakowało fajnych akcji, które nie zawsze kończyły się bramkami. Cieszy fakt grania piłką i konstruowania ciekawych sytuacji. 
Ostatni mecz przegraliśmy 2:0 z SSM I Wisłą Płock. Ale trzeba zauważyć, że drużyna FEA nie była bierna, chłopcy postawili trudne warunki, super walka. Mieliśmy swoje sytuację bramkowe, ale niestety w tym meczu nic nie chciało wpaść do bramki. No cóż i takie mecze się zdarzają. 

Naprawdę zostawili dużo serducha dzisiaj na boisku, co zaprocentowało dwoma zwycięstwami. Kolejny turniej ligowy na duży plus, trenujemy dalej– po szczegółowej analizie podsumowuje trener Robert Ratajski

Wielkie brawa dla drużyny i trenera Roberta!

Skład FEA Gostynin: Jan Szmydt, Adam Okupski, Marcel Stańczak, Jan Rutkowski, Olek Kodłubaj, Szymon Waćkowski, Olivier Michalak, Tymoteusz Różycki, Bartosz Krysiak, Krzysztof Mitura, Olaf Chmielecki

Trener: Robert Ratajski

źródło: footballeducation.pl

 

  • Football Eduction Academy Gostynin
  • Football Eduction Academy Gostynin
  • Football Eduction Academy Gostynin

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt