Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

GOSTYNIŃSKIE WEEKENDY SPORTOWE – Tydzień pierwszy

Nie mogliśmy się już doczekać, ale oto nadeszła ta chwila, w której to odsłaniamy harmonogram zajęć przygotowanych specjalnie dla Państwa na ten weekend (22-23 maja) w ramach „Gostynińskich Weekendów Sportowych”!

Wszystkich gorąco zachęcamy do udziału w naszym wydarzeniu oraz do zgłaszania siebie i swoich pociech. Pamiętajcie kto pierwszy ten lepszy, bo ilość miejsc jest ograniczona!

22 maja, sobota

JOGA

– teren zielony pod Zamkiem Gostynińskim (Zamkowa 31)

BIEGANIE

– Stadion Miejski (Sportowa 1)

14:00 – joga vinyasa (dla początkujących)

 

 

Start: 9:00

16:00 – joga dla seniorów

18:00 – zdrowy kręgosłup

Limit: 25 osób (dla każdej grupy)

Limit: 25 osób

 

23 maja, niedziela

PŁYWANIE

– Pływalnia Miejska (Kutnowska 7)

NORDIC WALKING

– mini scena koło MCK na ul. 18 Stycznia 2

9:00 – dzieci w wieku 8-10 lat

 

 

Start: 11:00

11:00 – młodzież 11-13 lat

13:00 – młodzież 14-18 lat

Limit: 10 osób (dla każdej grupy)

Limit: 25 osób

Poniżej znajduje się regulamin uczestnictwa w projekcie, niezbędny formularz zgłoszeniowy, zgodę na udział dziecka w wydarzeniu oraz oświadczenie o wykorzystaniu wizerunku. Prosimy o zapoznanie się z treścią.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy! Można to zrobić w dwojaki sposób:

lub

- Bezpośrednio u Organizatora, poprzez osobiste dostarczenie wypełnionego zgłoszenia do Wydziału Promocji Miasta i Ochrony Zdrowia, ul. Rynek 26, pokój 305.


Dopuszcza się zapisy bezpośrednio przed zajęciami – w zależności od ilości wolnych miejsc. W razie wyczerpania wolnych miejsc osoby, które nie mają internetowego/bezpośredniego zapisu na zajęcia mogą nie zostać na nie przyjęte ze względu na bezpieczeństwo wszystkich uczestników zajęć.

Co do jogi: obowiązują własne maty do ćwiczeń. Jeśli nie masz – nic nie szkodzi, zapewnimy je na czas zajęć, ale nie gwarantujemy ich każdemu uczestnikowi.

Pierwsze zajęcia biegowe odbędą się na stadionie. Wybór miejsca motywowany jest troską o początkujących biegaczy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tym sporcie.

W zajęciach z pływania, poświęconych doskonaleniu pływania kraulem, skokom i nawrotom mogą wziąć udział wyłącznie dzieci potrafiące pływać! Będą one miały charakter doszkalający, a nauczenie dziecka pływania przez dwie godziny zajęć jest niemożliwe.

Planowana trasa zajęć z nordic walkingu ma długość ok. 9 kilometrów i chociaż to może wydawać się dużo, nie ma co się zniechęcać – to tylko marsz od 18 Stycznia w kierunku Zalesia, na Gaśno, a następnie powrót wzdłuż obwodnicy. Podobno zalecana dzienna dawka ruchu wynosi 10 000 kroków, a zatem niewiele mniej, ile liczyć sobie będzie ten marsz. Wygodne buty, sprawne kije i spray na owady mile widziane!

  • Plakat promujący wydarzenie "Gostynińskie weekendy sportowe"

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt