Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

„Gostynińskie weekendy sportowe” – czas na pływanie!

Drugim trenerem prowadzącym zajęcia w ramach "Gostynińskich Weekendów Sportowych", organizowanych przez Burmistrza Miasta Gostynina we współpracy z Fundacją Orlen, jest Miłosz Nyckowski.

Kim jest pan Miłosz? Pasjonatem pływania związanym z wodą od dziecka. Wymagającym instruktorem i ratownikiem wodnym, nieustannie motywującym i wierzącym w swoich podopiecznych. Potrafi wykrzesać z nich maksimum możliwości oraz konsekwentnie szlifować perfekcyjne techniki pływania. Od 2019 roku prowadzi szkołę pływania „SwimGost”.

Celem jego działań jest popularyzowanie pływania jako rekreacji, ale i sportu wyczynowego, oraz przekazywanie pasji, doświadczenia i sportowego ducha. I to właśnie on poprowadzi dla Państwa cykl zajęć poświęcony pływaniu, wśród których pojawi się m.in. nauka różnymi stylami pływania, przedstawienie podstawowych elementów z zakresu ratownictwa wodnego (jak pomóc osobie tonącej, żeby samemu nie utonąć?), a także ogólna refleksja nad korzyściami z uprawiania sportu, nie tylko wodnego.

Czy pływanie jest dla Was? Przekonajcie się sami!

  • basen

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt