Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Przypominamy o trwającym konkursie fotograficznym "Spacerując po Gostyninie"!

Czy można robić zdjęcia spacerując po Gostyninie? - Można, i to jeszcze jakie!
Chwilowo pozbawieni cieplejszych, prawdziwie wiosennych dni, przypominamy o trwającym konkursie fotograficznym Spacerując po Gostyninie.

Zachęcamy do twórczego spędzenia wolnego czasu i polowania na wiosenne kadry w plenerze. Pokaż na zdjęciu zielony krajobraz miasta, zabytki skąpane w złotej poświacie zachodzącego słońca, czy budzące się do życia z zimowego snu zwierzęta i ich wczesnowiosenną aktywność.

Do 31 sierpnia, czyli ostatniego dnia konkursu, zostało jeszcze dużo czasu, tak dużo, że łatwo o przeoczenie terminu i przekonanie, że „jeszcze jest czas!” Niestety, godne zachowania w pamięci przeżycia przydarzają się w losowych momentach naszego życia, dlatego tym bardziej zachęcamy Państwa do baczniejszej obserwacji gostynińskiej rzeczywistości.

Przypominamy: najlepsze zdjęcia zostaną zaprezentowane w albumie promującym nasze miasto, a najlepsi z najlepszych autorów otrzymają cenne nagrody. Jakie? I miejsce – 600 zł, II – 450 zł, III – 350 zł. Przewidujemy maksymalnie trzy wyróżnienia, każde nagrodzone zostanie kwotą 200 zł.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy do konkursu dostępny poniżej.

Macie jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Wydziałem Promocji i Ochrony Zdrowia pod numerem 24 236 07 33 lub mailowego: promocja@gostynin.pl

  • Plakat promujący konkurs

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt