Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

"Mała książka, wielki człowiek"

Książka od zawsze jest przyjacielem człowieka, zarówno tego małego, jak i dorosłego. Ważne jest, aby od najmłodszych lat dobrze dobrane książki rozwijały umysł i emocje maluchów, kształtowały język, a nade wszystko rozbudzały wyobraźnię.

Właśnie dlatego powstają takie projekty jak „Mała Książka Wielki Człowiek", do którego przystąpiła Biblioteka dla dzieci i młodzieży przy ul. 18 oraz Filia nr 1 przy ul. Płockiej 2a, które zaprasza dzieci z roczników 2014-2017 do udziału w tym wydarzeniu.

W jaki sposób przystąpić do projektu? Otóż wystarczy przyjść z dzieckiem do Biblioteki dla dzieci i młodzieży lub Filii nr 1, założyć kartę czytelnika, odebrać Wyprawkę Czytelniczą oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania naklejek. Następnie wypożyczać książki i zbierać naklejki. Po uzbieraniu 10 naklejek każde dziecko otrzyma pamiątkowy dyplom Małego Czytelnika.

Kampania społeczna Mała książka - wielki człowiekzostała dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

  • plakat projektu Mała książka wielki człowiek
  • plakat projektu Mała książka wielki człowiek

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
INFORMACJA O NIECZYNNEJ KASIE