Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Turniej piłki siatkowej kobiet

W dniu 14 marca br. o godz. 10.00 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Kutnowskiej 7 odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej Kobiet.

Eliminacje zostaną rozegrane systemem "każdy z każdym".

Do grupy A należą: Liderki Szczawin, Fiero! Provolley Łódź, Zespół Szkół Gostynin i Gostynin Team, a do grupy B - Zespół Szkół Żychlin, LO Gostynin i SPS Skępe.

O godz. 10.00 na boisku walczyć będą Liderki Szczawin z ZS Gostynin i LO Gostynin z SPS Skepe. Godzinę później Fiero! Provolley Łódź z ZS Gostynin i w grupie B - Liderki Szczawin z Gostynin Team. Natomiast o 12.00 grać będą ZS Gostynin z Gostynin Team i ZS Źychlin z LO Gostynin. O 13.00 zawalczą Fiero! Provolley Łódź z liderki Szczawin i ZS Żychlin SPS Skępe, a godzinę później Fiero! Provolley Łódź z Gostynin Team. 

Rozstawione drużyny: ZS Żychlin (I msc w 2019r.), Liderki (II msc 2019), odpowiednio do Grupy A i B. Pozostałe drużyny zostaną wylosowane z "jednego koszyka" do Grupy A i B.

Gry rozpoczną się o godz. 10.00 i będą trwały do 16.45, kiedy nastąpi zakończenie turnieju i wręczenie nagród i wyróżnień.

Organizatorzy proszą drużyny biorące udział w turnieju o przybycie co najmniej na 15 minut przed godziną rozpoczęcia meczu.

  • Turniej Piłki Siatkowej Kobiet
  • Turniej Piłki Siatkowej Kobiet

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt