Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Międzynarodowy projekt Jedynki

Moje pasje”, to tytuł kolejnego, międzynarodowego projektu, w jakim biorą udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie, w ramach którego w dniach 15-21 września 2019r. złożą oni wizytę na Ukrainie.

Projekt uzyskał akceptację Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży działającej w ramach Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Wniosek o fundusze, napisany przez panie Renatę Kuźniewską i Anitę Stachowską we współpracy z młodzieżą klas 8 został zatwierdzony do realizacji jako jeden z 69 na 216 złożonych. Szkoła otrzymała z dotacji MEN dofinansowanie w wysokości 12913 euro (55562,40 zł).

Projekt „Moje pasje” to odpowiedź na potrzebę rozwoju zainteresowań młodzieży. Ma na celu ukierunkować ich zdolności, wspierać aktywność, potencjał twórczy i jednocześnie budować przyjazne relacje z partnerami projektu (Liceum Ekonomiczne w Złoczowie – Ukraina). Realizacja projektu przyczyni się do odkrywania wspólnych korzeni, przezwyciężania uprzedzeń i stereotypów w postrzeganiu wspólnej historii oraz we współczesnych relacjach.

Podczas spotkań (jedno na Ukrainie 15 – 21 września 2019 r. i drugie w Polsce 29.09 – 05.10. 2019 r.) uczniowie zaprezentują swoje pasje na forum, zdobędą wiedzę z interesujących ich dziedzin. Aktywności uczniów w ramach projektu to warsztaty teatralne, komputerowe, muzyczne, taneczne, festiwal pasji, wystawa poplenerowa, wystawy fotograficzne, gry dydaktyczne, nagranie w studio oraz spotkania integracyjne.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyninie

  • projekt "Moje pasje"

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt