Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Ruszyła XI edycja konkursu „Policjant, który mi pomógł”

Jeżeli chcesz podziękować policjantowi, który Ci pomógł zgłoś go do konkursu. , którego organizatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
"Niebieska Linia” już po raz XI organizuje konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Każdy kto chciałby podziękować policjantowi, który pomógł mu w trudnej sytuacji związanej z przemocą w rodzinie, może zgłosić go do konkursu.
Istotą konkursu jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczna postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą.
Konkurs objęty jest honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, a uroczystość wręczania wyróżnień odbędzie się podczas centralnych obchodów Święta Policji.
Kandydatów do XI edycji, zgodnie z regulaminem konkursu, mogą zgłaszać osoby indywidualne, organizacje i instytucje do 31 maja 2018 roku. Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres: pogotowie@niebieskalinia.pl lub pocztą na adres” „Niebieska Linia”, 02-121 Warszawa ul. Korotyńskiego 13.


podkom. Dorota Słomkowska
KPP w Gostyninie

  • Plakat - Policjant który mi pomógł

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt