Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

PTTK zaprasza na turystyczne wojaże

Przy ul. Wojska Polskiego 17a, w naszym mieście od ponad 70 lat działa gostyniński oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Biuro czynne jest we wtorki i piątki w godz. 11.00-16.00, telefon kontaktowy: 505 536 871, e-mail pttkgostynin@interia.pl - na Facebooku https://www.facebook.com/PTTKGostynin można znaleźć informacje o nadchodzących wydarzeniach.

Obecnie prezesem Towarzystwa jest pani Alina Głodowska.

Jakie cele realizuje oddział PTTK w Gostyninie? Przede wszystkim propaguje aktywny wypoczynek, jak: turystyka rowerowa, piesza, krajowa - wycieczki autokarowe, praca z dziećmi i młodzieżą.

PTTK w naszym mieście ma szerokie pole do popisu, ponieważ pięknych terenów do turystyki pieszej czy rowerowej nie brakuje.

Co oferuje Towarzystwo w najbliższym czasie? Otóż 18 marca (sobota) odbędzie się spacer trasą: Dybanka, Bratoszewo, Zalew Piechota, a w finale topienie Marzanny. Zbiórka przed siedzibą PTTK o godz. 10.00. Przewidywany czas spaceru to ok. 90 min.

Ponadto 27 maja proponowana jest wycieczka do Ogrodu Botanicznego w Powsinie i na cmentarz Starych Powązek – miejsca dwustu lat sławy i chwały stolicy.

Natomiast 1 lipca miłośnicy turystyki wybiorą się śladami Fryderyka Chopina. Trasa wycieczki będzie przebiegać przez: Palmiry, Brochów, Żelazową Wolę i Sanniki, a 11 sierpnia wyruszą do: Kruszwicy, Strzelna i Kłodawy. Jedną z atrakcji będzie wejście na Mysią wieżę czy rejs po jeziorze Gopło.

W imieniu oddziału PTTK zapraszamy do skorzystania z interesującej oferty. O dalszych wycieczkach, rajdach, spacerach będziemy informować.

  • logo PTTK

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt