Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Głosujemy na Gostynin!

Przypominamy, że głosowanie w Plebiscycie “Z Tumskiego Wzgórza” – Wydarzenie Roku 2022, organizowango przez redakcję “Tygodnika Płockiego” trwa od 7 lutego 2023 roku (godz. 6:00) do 7 kwietnia 2023 (godz. 9.00).

Głosy oddane po tym czasie uznaje się za nieważne. Zwolennicy głosowania za pomocą SMS-ów mają swoją graniczną datę. Kończy się ona 10 kwietnia o godzinie 23.00.

Celem Plebiscytu jest wyłonienie, w drodze głosowania na kuponach i za pomocą SMS-ów, najważniejszych wydarzeń minionego roku. 

Głosuje się na konkretne wydarzenia za pomocą kuponów zamieszczanych w “Tygodniku Płockim” bądź za pomocą SMS-ów. W poszczególnych kategoriach zwycięskim Wydarzeniem zostaje to, które otrzymało najwięcej głosów łącznie.

Ogłoszenie wyników następuje podczas uroczystej Gali, zwykle w okresie kwietnia następnego roku w stosunku do tego, którego dotyczy Plebiscyt.

Każdy czytelnik może wysłać nieograniczoną liczbę kuponów i SMS-ów, a głosować na wydarzenia w każdej z 4 kategorii bądź tylko w wybranych przez siebie kategoriach. Głos jest ważny, jeśli zaistnieje zdarzenie jedno z wymienionych.

Gostynin startuje w kategorii "Na Mazowszu Płockim" pkt 10.
10. Całkiem nowe Osiedle Zatorze. W 2022 r. miasto Gostynin zakończyło budowę nowych dróg, chodników i kanalizacji deszczowej na Osiedlu Zatorze. Dzięki temu osiedle, na którym brakowało odpowiedniej infrastruktury, stało się wizytówką miasta. Na Osiedlu Zatorzu nareszcie jest wygodnie, bezpiecznie, ekologicznie i estetycznie. Nominowany: burmistrz Gostynina Paweł Kalinowski.
O szczegółach dotyczących Plebiscytu i głosowania można przeczytać pod linkiem:
Zapraszamy do głosowania!
  • Plebiscyt "Z Tumskiego Wzgórza 2022r."

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt