Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Co słychać w Kinie Siemowit? 22.04-25.04

Z nadzieją, że w święta Wielkiej Nocy wszyscy zdążyli odpowiednio wypocząć, kino "Siemowit" wraca do regularnego repertuaru. Raz jeszcze oferuje swoim widzom Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a (wyłącznie w wersji z dubbingiem), ponadto proponuje nowe tytuły: Inni ludzie oraz Marzec '68.
 
Inni ludzie w reżyserii Aleksandry Terpińskiej to ekranizacja głośnej powieści Doroty Masłowskiej, felietonistki i pisarki (Wojna polsko-ruska pod flagą bioło-czerwonąPaw królowejKochanie, zabiłam nasze koty). "Historia ludzi uwikłanych w miłosny trójkąt w czasach rozpadu więzi, dożywotnich kredytów, diet pudełkowych, taniego wina i nieustającego szumu mediów społecznościowych". W rolach głównych Jacek Beler, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Koleśnik, Sebastian Fabijański. Dla fanów pióra Masłowskiej pozycja obowiązkowa.
 
"Hania jest studentką szkoły teatralnej w Warszawie, Janek studiuje na politechnice. Poznają się w Teatrze Narodowym na premierze Dziadów w reżyserii Kazimierza Dejmka". Rodziny obydwojga bohaterów Marca '68, niefortunnym zbiegiem okoliczności, znajdują się po dwóch stronach marcowej barykady. Romeo i Julia w czasach politycznej zawieruchy marca 1968 roku? Musicie to zobaczyć, zwłaszcza że ten film zostanie wyświetlony jedynie dwukrotnie: w sobotę oraz w niedzielę.
  • plakat - kino Siemowit

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt