Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Co zobaczymy w kinie "Siemowit" na początku 2022 roku?

Wielkimi krokami zbliża się koniec 2021 roku. Jednak w kinie "Siemowit" przygotowany został już repertuar na styczeń 2022 r. Skupimy się na jego pierwszej połowie.

Od 7 do 11 stycznia o godz. 16.00 wyświetlany będzie film familijny produkcji amerykańskiej, kanadyjskiej i angielskiej pt. "Clifford. Wielki czerwony pies", reżyserowanego przez Walta Beckera.

Film opowiada o ośmioletniej Emily, która marzy o tym, aby jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny. Marzenie dziewczynki przerosło jej oczekiwania, gdyż budząc się pewnego ranka znajdzie wielkiego psa w swoim małym nowojorskim mieszkaniu. Emily pragnie zatrzymać ukochanego zwierzaka. Szuka czarodzieja, który spowoduje, że Clifford wróci do normalnego rozmiaru. Pies wzbudza powszechne zainteresowanie, w tym także złego naukowca, który chce przywłaszczyć psa.

Jak potoczą się losy czerwonego zwierzaka i jego pani? - o tym dowiecie się w kinie.

Kolejny film, emitowany także od 7 do 11 stycznia 2022 roku w godzinach 18.00 i 20.00 w gostynińskim kinie, to "Koniec świata czyli kogel mogel 4". Polska produkcja przedstawia miłość Agnieszki i Marcina oraz Kasi i profesora Wolańskiego. Natomiast babcia Solska marzy tylko o ślubie jedynego wnuka. Jak to bywa na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka... Koniec świata zapowiada spotkanie się wszystkich bohaterów w jednym miejscu. Co z tego wyniknie? Wystarczy obejrzeć film.

Zapraszamy do kina "Siemowit" i życzymy dobrej zabawy.

  • Repertuar kina "Siemowit" w Gostyninie
  • Film: "Wielki czerwony pies"
  • film: "Koniec świata czyli kogel mogel 4"

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt