Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Co będzie grane w Kinie Siemowit? 17.12-20.12

W ostatni weekend przed długą, świąteczną przerwą Kino Siemowit przygotowało Świąteczną przygodę Pana Patyka, Nasze magiczne encanto, Pogromców duchów. Dziedzictwo oraz, na szczególną prośbę widzów, Dziewczyny z Dubaju.

Przygoda Pana Patyka stanowi opowieść o chłopcu, który rusza w stronę ośnieżonych szczytów górskich w poszukiwaniu swojego drewnianego przyjaciela. W towarzystwie ojca i innych przyjaciół docierają na miejsce. Niestety, drogę powrotu odcina im burza śnieżna. Czy uda im się cało wrócić do domu?

Nasze magiczne Encanto to historia niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście - w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją. Opowieść z morałem rodem ze stajni Walta Disneya - nie mogła się nie udać!

Kojarzycie klasyczną komedię Ghostbusters Ivana Reitmana z Billem Murrayem, Danem Aykroydem i Haroldem Ramisem w rolach głównych? W Pogromcach duchów. Dziedzictwie mamy do czynienia z opowieścią o wnukach jednego z dziadków służących niegdyś w tytułowej organizacji. Warto sprawdzić, co kochający dziadek zostawił im w spadku, a także jak broni się produkcja wyreżyserowana przez Jasona Reitmana, syna wspomnianego Ivana.

Do zobaczenia w kinie!

  • Kino Siemowit 17.12-20.12

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt