Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Dwa konkursy jesienne w MCK-u

Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie z myślą o dzieciach (tych dopiero rozpoczynających edukację, ale i tych zmierzających do jej końca - w końcu wszyscy jesteśmy w jakiejś mierze dziećmi :) przygotował dwa konkursy. Poniżej garść informacji na ich temat.

 

1) Konkurs plastyczny Jesień 2021

Konkurs skierowany do tych wszystkich w wieku 6-19 lat, którym nie brak wyobraźni plastycznej i miłości do kolorów. Tematem konkursu jest oczywiście jesień, a uczestnicy mają za zadanie namalować bądź narysować własną jej wizję. Ważne, żeby to była kolorowa wizja - rysunek ołówkiem lub czarną kredką są, jak piszą organizatorzy, niemile widziane!

Rozmiar pracy musi mieścić się w widełkach 30x40 - 40x60 cm

Termin nadsyłania prac: 15 listopada br. (poniedziałek). Rozdanie nagród oraz prezentacja nagrodzonych prac odbędzie się 26 listopada (piątek) o godz. 12:00.

 

2) XXVII Przegląd Piosenki Podróżnej Jesień 2021

Tym razem, zamiast talentu plastycznego, niezbędnymi do udziału w konkursie będą umiejętności wokalne. Do 15 listopada br. mogą zgłosić w nim swój udział soliści i zespoły do 6 osób, którzy przed audytorium wykonają dwie piosenki o tematyce turystycznej.

Kilka kategorii wiekowych (na osi przedszkola - szkoły średnie) sprawia, że szansa na wygraną jest duża, ale to również oznacza, że konkurencja wśród pretendentów do zwycięstwa będzie większa. Występ będzie miał miejsce w sali widowiskowej MCK 23 listopada br. (wtorek) o 9:00, także zgłaszajcie się i już teraz przygotowujcie swoje struny głosowe!

 

Więcej informacji o konkursach na plakatach i na stronie http://www.mck-gostynin.pl/. Tam również znajdują się niezbędne oświadczenia i karty zgłoszeniowe na każdy z konkursów. Zachęcamy do udziału!

  • Konkursy jesienne w MCK-u
  • Konkursy jesienne w MCK-u
  • Konkursy jesienne w MCK-u
  • Konkursy jesienne w MCK-u

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt