Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Dyrektor Robert Pypkowski powołany do Rady do spraw technologii informacyjno-komunikacyjnych w systemach oświaty

Minister Edukacji i Nauki p. Przemysław Czarnek powołał Zarządzeniem z dnia 23 czerwca 2021 roku, Radę do spraw technologii informacyjno-komunikacyjnych w systemach oświaty oraz szkolnictwa wyższego i nauki.

Miło nam poinformować, że w skład Rady wchodzi pan Robert Pypkowski – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie.

Rada ma za zadanie: wspieranie Ministra Edukacji i Nauki w zakresie wdrażania technologii cyfrowych w systemach oświaty oraz szkolnictwa wyższego i nauki, przedstawienie ministrowi rekomendacji, które dotyczą kierunków działań w systemach oświatych związanych z rozwojem w naszym kraju społeczeństwa informacyjnego oraz gospodarki opartej na wiedzy, wyrażanie opinii i inicjowanie działań w zakresie edukacji informatycznej, medialnej i zastosowań technologii informacyjno-komunikacyjnych w systemach oświaty oraz szkolnictwa wyższego z wykorzystaniem narzędzi technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Panu Robertowi Pypkowskiemu, burmistrz Paweł Kalinowski i Przewodniczący rady Miejskiej pan Andrzej Reder złożyli serdeczne gratulacje z okazji tego wyjątkowego wyróżnienia i życzyli owocnej pracy oraz doskonałych wyników w podejmowanych działaniach.

  • Burmistrz Paweł Kalinowski, Dyr. SP 5 Robert Pypkowski i...

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt