Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Dzień Samorządu Terytorialnego

27 maja 2021 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie burmistrz Paweł Kalinowski wziął udział w uroczystościach Dnia Samorządu Terytorialnego, na które zostali zaproszeni starostowie, prezydenci, burmistrzowie, wójtowie i inni przedstawiciele samorządów. Uczestniczyli w nich również: premier Mateusz Morawiecki, minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński, wiceminister i sekretarz kolegium ds. służb specjalnych Maciej Wąsik oraz sekretarz stanu Paweł Szefernaker. Życzenia i słowa uznania dla samorządowców zakończyło wręczenie przez premiera Morawieckiego i ministra Kamińskiego honorowych odznaczeń za zasługi dla samorządu terytorialnego i dyplomów.

Jak stwierdził Mariusz Kamiński, to „symboliczne odznaczenia, które są formą podziękowania i uznania za waszą ciężką pracę, za waszą determinację, jaką wykazujecie w rozwiązywaniu problemów naszych obywateli, członków lokalnych wspólnot samorządowych”. Uhonorowani, jak zauważył Paweł Szefernaker, dołączyli do grona ponad 700 polskich samorządowców, którzy są zasłużeni dla samorządu.

„Dziękuję Państwu za zaufanie przy urnach wyborczych i za konstruktywną krytykę w trakcie kadencji. Dziękuję współpracownikom za codzienną pracę na rzecz naszej lokalnej wspólnoty. To niecodzienne wyróżnienie to nagroda dla całej naszej gostynińskiej ojczyzny” – napisał na swoim Facebooku uhonorowany burmistrz miasta Gostynina. 

Nagranie z uroczystości można obejrzeć w serwisie YouTube.

  • Dzień Samorządu Terytorialnego 2021
  • Dzień Samorządu Terytorialnego 2021
  • Dzień Samorządu Terytorialnego 2021
  • Dzień Samorządu Terytorialnego 2021
  • Dzień Samorządu Terytorialnego 2021

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt