Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

„Gostynińskie weekendy sportowe” – czas na bieganie!

Ruchu nigdy za wiele. Powiedzieć, że "wystarczy wyjść na zewnątrz i biec" to nic nie powiedzieć – trzeba się ruszać, znać miejsca proszące się o "zobaczenie" w trakcie biegania, odpowiednio się przygotować (i nie chodzi tu tylko o odzież!), ale przede wszystkim zrozumieć ograniczenia swojego ciała. Osoba rozpoczynająca przygodę z bieganiem nie przebiegnie maratonu, natomiast doświadczony zawodnik będzie czuć ogromny niedosyt po kilometrze wolnego biegu. Te dwie grupy – amatorów jak i weteranów – spróbuje połączyć Adam Kaszewski.

Pan Adam jest modelem, dlatego łatwiej zobaczyć go na okładce czasopisma modowego czy na bilbordach z kampanią modową. Warto jednak pamiętać o tym, że – co zresztą każdy pracujący w tej branży potwierdzi – praca modela to nieustanna praca nad sobą, przede wszystkim fizyczna, ale nie tylko. A skąd wziąć serotoninę i dopaminę, hormony pozwalające nam odetchnąć od codzienności i nabrać energii do kształtowania jej na własny użytek? Oczywiście w sporcie. Adam bierze udział w maratonach, triatlonach, zdobywa szczyty górskie (m.in. austriacki Großglockner, Mont Blanc), pływa, uprawia jogę i boks. Słowem: regularnie uprawia sport.

Dlatego też naszą propozycją dla Państwa jest wspólne bieganie po obiektach sportowych i okolicach Gostynina. "Moim narzędziem pracy jest ciało" - jak stwierdził kilka lat temu w Tygodniku Płockim  Adam. "Muszę utrzymywać je w jak najlepszym stanie, ale nie mam z tym problemu, ponieważ sport to moje całe życie". Czy zmieniło się coś w tej materii? Zapraszamy do zadania mu tego pytania osobiście podczas "Gostynińskich Weekendów Sportowych"!

  • zdjęcie biegacza, foto: bixabay

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt