Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

„Gostynińskie weekendy sportowe” – czas na jogę!

Trudno przecenić korzyści, jakie daje równowaga ciała i ducha. Jedno z drugim jest ze sobą nierozerwalnie związane – defekty jednego aspektu naszego życia nierzadko decydują o drugim, psując harmonię naszego "ja" i wprowadzając w nasze życie nieporządek. Jak zatem pracować nad swoim ciałem, aby korzyści z tej pracy oddziałały również na naszego ducha? Jakie ćwiczenia praktykować? Na te i inne pytania odpowie Państwu kolejny trener, który poprowadzi zajęcia w ramach "Gostynińskich Weekendów Sportowych", a jest nim Adrian Matecki.

Pan Adrian jest absolwentem warszawskiego AWFu, instruktorem jogi oraz trenerem personalnym z kilkuletnim doświadczeniem. Od trzech lat prowadzi szkołę jogi w Warszawie. Ukończył 300-godzinny kurs nauczycielski jogi w stylu Vinyasa Flow, kurs trenera personalnego i przygotowania motorycznego oraz regularnie poszerza swoją wiedzę o dodatkowe szkolenia i warsztaty takie jak stretching, testy motoryczne, zdrowy kręgosłup-zajęcia prozdrowotne, kulturystyka, prowadzenie zajęć z grupy Body&Mind. Posiada również uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu zajęć z boksu, samoobrony, pływania oraz aerobiku. Namiastkę jego działalności można zobaczyć na kanale YouTube jego szkoły jogi, nic nie stoi również na przeszkodzie przyłączyć się do ćwiczeń (link: https://www.youtube.com/channel/UCUVNvkkzMrT4qMhlql2t4iQ/featured).

Tak – pan Adrian poprowadzi specjalnie dla Państwa kilkugodzinne zajęcia z jogi.
Nie – nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, bowiem ćwiczenia będą idealne zarówno dla początkujących, dla seniorów, jak i dla osób regularnie uprawiających sport i szukających nowych sposobów rozwoju personalnego.
Tak – dobra zabawa gwarantowana!

  • Joga

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt