Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

GOSTYNIŃSKIE WEEKENDY SPORTOWE

Uprawiasz sport, ale ostatnio brak Ci motywacji? Po postanowieniach noworocznych pozostało jedynie mgliste wspomnienie, a teraz gryzą cię wyrzuty sumienia? Doszedłeś do wniosku, że warto urozmaicić swoją dietę aktywnością fizyczną, ale nie wiesz, jak zacząć? A może szukasz pomysłów do spędzenia aktywnie wolnego czasu na świeżym powietrzu z całą rodziną?

Luzowanie obostrzeń przy jednocześnie wolno, acz sukcesywnie poprawiającej się pogodzie to doskonały moment, aby poinformować Państwa o projekcie "Gostynińskie weekendy sportowe", organizowanym przez Urząd Miasta Gostynina we współpracy z Fundacją Orlen. Przez cztery weekendy odbywać się będą zajęcia sportowe prowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie, pochodzących z Gostynina czy z nim związanych. Wziąć udział może każdy, mały i duży, szczupły i otyły, bez względu na wiek, ale uwaga: liczba miejsc jest ograniczona!

O jakich sportach mowa? Kim są ci "gostynińscy specjaliści"? Jak będą wyglądać konkretne zajęcia? I przede wszystkim: dlaczego warto wziąć w nich udział? Więcej szczegółów wkrótce. Bądźcie czujni!

  • Plakat promujący wydarzenie "Gostynińskie weekendy sportowe"

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt