Czwarty sparing, trzecia wygrana

W niedzielę, 21 lutego 2021 r. czwartą grę kontrolną rozgrywali seniorzy Mazura Gostynin a rywalem była ostatnia w tabeli A-Klasy zespół Wisły Nowy Duninów.

Różnica jednej klasy rozgrywkowej była widoczna na boisku, choć trzeba przyznać że drużyna Dariusza Mikołajczyka – Wisła Duninów - zwłaszcza w pierwszej połowie, dzielnie się broniła a nawet doprowadziła do remisu. Do przerwy było 3:1 dla Mazura. Pierwsza bramka padła w 13 minucie, po dośrodkowaniu spod linii końcowej akcję głową zakończył Bartosz Komorowski, 12 minut później Wisła wyrównała po dobitce rzutu wolnego.

Remis był zaledwie dwie minuty, faulowany był w polu karnym Michał Matecki a z jedenastu metrów trafił Eryk Przybylski, który tuż przed przerwą podwyższył wynik na 3:1 po asyście Łukasza Frątczaka.

Po przerwie dwie bramki zdobył najlepszy strzelec Mazura w Lidze Okręgowej w tym sezonie – Bartosz Komorowski, Na 4:1 po przerwie trafił po pięknym lobie z okolicy narożnika pola karnego a na 5:1 w 74 minucie po znakomitym dośrodkowaniu od młodego wychowanka Mazura Wiktora Smyczyńskiego.

Było to trzecie zwycięstwo w czwartej grze kontrolnej w ramach przygotowań do rundy wiosennej.

Mazur kolejny mecz kontrolny rozegra z rywalem, grającym w tej samej lidze – Deltą Słupno w środę, 24 lutego 2021 r.

Mazur Gostynin – Wisła Nowy Duninów 5:1

bramki: 13' 66' 74' Bartosz Komorowski, 27' (rzut karny) i 44' Eryk Przybylski – 24' Piotr Widzyński

Mazur rozpoczął w składzie: Robert Ratajski - Kamil Woźniak, Piotr Dutkiewicz, Patryk Matusiak, Łukasz Frątczak - Michał Matecki, Maciej Gajewski, Kamil Augustyniak, Mateusz Dobieński - Eryk Przybylski, Bartosz Komorowski; trener: Arkadiusz Szulczewski, kierownik drużyny: Rafał Frątczak

Zagrali także: Jakub Gapiński, Wiktor Smyczyński, Krystian Pawełkiewicz, Dominik Wydrzyński