Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

XXIII Turniej Jednego Wiersza on-line

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie zaprasza na transmisję on-line - www.facebook.com/mbpgostynin Turnieju Jednego Wiersza (19 listopada br. o godz. 17.00).

W czasie Turnieju autor prezentuje - czyta lub recytuje jeden własny nigdzie nie publikowany utwór poetycki. Uczestnik przesyła wiersze e-mailem na adres: biblioteka.gostynin@wypozyczalnia2.hub.pl i zgłasza chęć udziału w terminie do 17 listopada br. w godz. pracy biblioteki 8,00-16,00. Odczytanie utworu zostanie nagrane w dniu turnieju o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie i udostępnione on-line.

Istnieje także możliwość nagrania występu samodzielnie - prezentacji utworu poprzez telefon lub inne urządzenie. Nagrany utwór należy zapisać na płycie cd, dvd, pendrivie i dostarczyć do siedziby biblioteki przy ul. 18 Stycznia 2 do 17 listopada br. Ponadto uczestnik przesyła wiersze e-mailem - biblioteka.gostynin@wypozyczalnia2.hub.pl  Pendrive zostanie zwrócony po Turnieju.

Tematyka utworu jest dowolna.

Nagrody zostaną przyznane w 3 kategoriach: klasy siódme, ósme szkoły podstawowe, szkoły średnie, dorośli.

Ponadto także on-line będzie można obejrzeć 19.11.20 o godz. 18.30 spotkanie autorskie z Tomkiem Kamińskim - www.facebook.com/mbpgostynin

 

  • Turniej Jednego Wiersza

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt