Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

JESIENNE ŻAGLE

Gostyniński Klub Żeglarski HALS zaprasza dzieci i młodzież szkolną w wieku 7-18 lat do wzięcia udziału w jesiennym projekcie szkoleniowo-edukacyjnym umożliwiającym poznanie walorów żeglarstwa jako turystyki kwalifikowanej będącej alternatywą dla tradycyjnych form wypoczynku.

Projekt współfinansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego i skierowany został do mieszkańców miasta Gostynina, miasta i  gminy Gąbin, gminy Gostynin, Łąck oraz  Nowy Duninów. Wspaniałe walory środowiska naturalnego tego obszaru to wymarzone miejsce do spędzania wolnego czasu a jednocześnie podnoszenia własnych umiejętności i zdobywania nowej wiedzy. Te wydawałoby się oczywiste walory są bardzo słabo wykorzystywane i właśnie ta inicjatywa ma pomóc pokonać tą sytuację i dać grupie młodych ludzi nowe narzędzie do samo-rozwoju i wzmocnienia własnej wartości.
W ramach projektu grupa 15-tu młodych ludzi weźmie udział w weekendowym, bezpłatnym szkoleniu żeglarskim, zapewniającym zdo-bycie umiejętności i wiedzy niezbędnej do uprawiania żeglarstwa. Aby zakwalifikować się do tej grupy, kandydat musi zapoznać się z częścią prezentacyjno-edukacyjną projektu, oraz pozytywnie rozwiązać test wiedzowy, dostępne na stronie mlodziaktywni.org.pl.

 

  • jesienne żagle - baner

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt