Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Zachęcamy do dobroczynności i wsparcia 12-letniej Wiktorii

 
„Pomoc często nic nie kosztuje, wystarczy podać rękę. Czasem trzeba w te rękę coś włożyć – niekoniecznie dużo. Ważne, żeby pomocnych rąk było wiele, bo wiadomo, że kropla to nic, ale krople tworzą ocean. Jeśli sam nie możesz pomóc, powiedz innym, może oni będą mogli" …
 
Dlatego przyłączamy się do apelu skierowanego do wszystkich osób wielkiego serca o wsparcie finansowe. Jesteśmy nadzieją na poprawę zdrowia naszej gostyninianki Wiktorii.
 
„Moja córeczka znika, każdego dnia jest jej mniej. Rdzeniowy zanik mięśni odbiera jej władzę nad ciałem. Wiktoria nie rusza już nóżkami, zamiast nich jest wózek inwalidzki. Siedzi tylko dzięki implantom w kręgosłupie… Wciąż jednak mówi i, co najważniejsze, oddycha! Choroba chce jednak zabrać też to, jest śmiertelna. Walczę o życie Wiktorii - ona jest dla mnie wszystkim. Błagam o Twoją pomoc!”
 
W imieniu rodziców i Wiktorii prosimy o pomoc. Wspomóc można wpłacając darowiznę na subkonto prowadzone przez Fundację SięPomaga.pl.
 
Więcej informacji o dziewczynce oraz informacjami jak można pomóc znajdziesz na stronie internetowej: https://www.siepomaga.pl/wiktoriaprzybylska?fbclid=IwAR2Gy7L93vdLKugxQE5A4WEJi9cGtqbyRtdBOIYxLj0j6Az8lAcZaCBCCbc
 
Wszystkim ludziom dobrej woli serdecznie dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę.
  • Wiktoria

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt