Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Dużo dobrej muzyki, moc atrakcji, pozytywna energia i ponad 66 tys. zł zł dla Fundacji WOŚP z Gostynina!

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gostyninie zakończył się zebraniem pieniędzy w wysokości 66 413,29 zł, to kwota ponad 23 tys. zł wyższa od ubiegłorocznej. Gostynin po raz kolejny pokazał, że potrafi zjednoczyć się wokół szlachetnej idei pomagania.

Począwszy już od ubiegłego tygodnia, odbyło się w naszym mieście kilkanaście orkiestrowych wydarzeń i aktywności, skierowanych do różnych grup wiekowych. Jak co roku serce Orkiestry biło w Miejskim Centrum Kultury, gdzie w niedziele koncertowo zakończono zbiórkę. Było też wiele atrakcji towarzyszących, w różnych punktach miasta. Włączyły się placówki, organizacje i podmioty prywatne.

Gostynianie wspierali WOŚP na różne sposoby, m.in. wrzucając pieniądze do puszek wolontariuszy, kupując słodkości i soki, biorąc udział w III Biegu z fantazją, czy uczestnicząc w licytacjach.

Dziękujemy uczestnikom orkiestrowych wydarzeń oraz wszystkim mieszkańcom, którzy wsparli szlachetny cel Fundacji WOŚP. Gostynin to miasto wspaniałych ludzi!

Pieniące zebrane podczas 27. Finału WOŚP zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 

  • WOSP 2019

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt