Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Międzypokoleniowe gotowanie podczas rocznicy Parostatku

W piątek 7 grudnia  Fundacja Dobrych Serc „tak” w partnerstwie z Urzędem Miasta Gostynina, Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gostyninie, Gostynińskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, Klubem Seniora „Parostatek” zrealizowała zadanie publiczne pod hasłem MIĘDZYPOKOLENIOWE GOTOWANIE POTRAW TRADYCYJNYCH I REGIONALNYCH ZIEMI GOSTYNIŃSKIEJ.

Projekt finansowany był ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach konkursu:  „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego”, zadanie 17: Upowszechnienie produktów tradycyjnych i regionalnych z listy produktów tradycyjnych i regionalnych z Mazowsza oraz pretendujących do wpisu na listę poprzez organizowanie lub uczestnictwo w szkoleniach, festiwalach, warsztatach, konferencjach i imprezach plenerowych.

Celem projektu jest międzypokoleniowe upowszechnienie produktów tradycyjnych i regionalnych z listy produktów tradycyjnych i regionalnych z Mazowsza oraz pretendujących do wpisu na listę poprzez organizowanie lub uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach, i imprezach.

W projekcie udział wzięły trzy pokolenia, które wspólnie podjęły działania kulinarne. W czasie warsztatów międzypokoleniowo przygotowano potrawy, które wspólnie degustowano podczas rocznicy powstania Klubu Seniora „Parostatek”.

 

Źródło: Joanna Syska

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt