Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Licealiści na patrolach z gostynińską policją

Uczniowie I LO PUL w Gostyninie wspólnie z gostynińskimi policjantami, po raz kolejny, odbędą służby patrolowe w ramach projektu „Młodzieżowe patrole obywatelskie”.
 „Młodzieżowe patrole obywatelskie” to wspólne działanie profilaktyczne policjantów KPP w Gostyninie oraz I LO PUL w Gostyninie. W ramach projektu uczniowie mają możliwość uczestniczenia w patrolu wspólnie z policjantami. Oprócz obserwowania codziennych obowiązków policjanta, młodzież ma możliwość uczestniczenia w akcjach profilaktycznych skierowanych m.in. do osób starszych czy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Licealiści podzieleni zostali na grupy i przydzieleni do dzielnicowych oraz policjantów ruchu drogowego. Młodzież asystować będzie policjantom w ich codziennych obowiązkach służbowych. Każdy patrol rozpoczyna się od odprawy służbowej, a następnie wyrusza do służby.
W pierwszym dniu wspólnych patroli licealistów przywitał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gostyninie nadkom. Radosław Romanowski, który wyraził zadowolenie z aktywnej postawy młodych ludzi.

podkom. Dorota Słomkowska
KPP w Gostyninie

  • Młodzieżowe Patrole Obywatelskie
  • Młodzieżowe Patrole Obywatelskie

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt