Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Koncert zespołu Tourklezz

2021-07-18
  • koncert,
MCK - mini scena plenerowa

W nadchodzący weekend zapraszamy Państwa na sobotni żeglarski piknik na Dybance i niedzielną ucztę muzyczną przed Miejskim Centrum Kultury.

W ramach sportowych weekendów, które odbywały się w maju i czerwcu w Gostyninie, na zakończenie tego projektu, zapraszamy Państwa na sobotni piknik żeglarski, który rozpocznie się o godz. 15.00 na plaży przy ul. Dybanka. Klub żeglarski Hals przygotował mnóstwo atrakcji tj. mini regaty, pokaz żeglarski, ognisko z muzyką szanty oraz wspólne pieczenie kiełbasek. Będzie też policyjny tor przeszkód. Ale to tylko ułamek z całego wachlarza niespodzianek. Zabierzcie ze sobą kocyk, dobry humor i przybywajcie.

Natomiast w niedzielę, zapraszamy na muzyczną ucztę z zespołem Tourklezz, która odbędzie się od godz. 18.00 przed Miejskim Centrum Kultury. W ubiegłym tygodniu odbył się spacer szklakiem Wielokulturowego Gostynina. Niedzielny koncert będzie dopełnieniem tego spaceru, gdyż repertuar zespołu Tourklezz stanowią tradycyjne melodie żydowskie i współczesne opracowania muzyki klezmerskiej, a także utwory polskie, niemieckie i rosyjskie.

Sobotnie atrakcje są zorganizowane dzięki wsparciu Fundacji Orlen, natomiast niedzielny koncert otrzymał dofinansowanie z Lokalnej Grupy Działania Aktywni Razem ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, na zadanie pn. „Spacerując po Gostyninie” mające na celu zachowanie i rozwój dziedzictwa kulturowego poprzez organizację cyklicznych spacerów tematycznych oraz rajdu rowerowego.

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt