Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Sukcesy wychowanków UKS „ALFA” Gostynin

Szymon Jędrzejewski, Igor Milczarski i Małgorzata Cichońska stanęli na podium 67 Finału Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Redaktora Janusza Strzałkowskiego.

Turniej został rozegrany w dniu 12 czerwca 2022 r. w Warszawie. W zawodach wystartowało 68 zawodniczek i zawodników z Mazowsza, wyłonionych z eliminacji rejonowych. Uczestnicy zawodów zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe.

W średniej kategorii wiekowej chłopców 1 miejsce wywalczył Szymon Jędrzejewski. Nasz zawodnik bez straty seta pokonał wszystkich swoich przeciwników.

W tej kategorii wiekowej na najniższym stopniu podium stanął Igor Milczarski. Natomiast Filip Kowalczyk zajął 6 miejsce, a Miłosz Milczarski 9.

W najstarszej kategorii wiekowej dziewcząt 3 miejsce zajęła Małgorzata Cichońska

Jej klubowa koleżanka Antonina Osmolak wywalczyła 5 miejsce.

Wśród chłopców starszych najlepiej zagrał Mikołaj Antonowicz, który zajął 5 miejsce, natomiast Franciszek Brzozowski wywalczył 7 miejsce. Zawodnikom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Zadanie zostało sfinansowany ze środków Gminy Miasta Gostynina.