Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym

W dniu 24 marca 2019r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie zostały rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym w kategorii młodzik oraz junior. Organizatorem zawodów był Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Warszawie oraz Uczniowski Klub Sportowy „ALFA” Gostynin.
Sukcesem organizacyjnym oraz sportowym zakończono niedzielne Mistrzostwa.
Bardzo dobrze zagrała drużyna juniorów w składzie: Adrian Przybyła, Igor Modzelewicz, Patryk Szpejnowski, która zdobyła brązowy medal. Bardzo zacięty mecz półfinałowy rozegrali chłopcy z KS „Spojnia” Warszawa, który przegrali 3:2. Natomiast w meczu o trzecie miejsce, byliśmy zespołem lepszym od ULKS „Tęcza” Budki Piaseckie, wygrywając pewnie 3:0. Gratulacje!
W turnieju brała udział druga drużyna juniorów, która grała w składzie: Kacper Farys, Bartłomiej Kapturowski oraz Radosław Nowicki. Wśród młodzików najlepiej zagrały dziewczęta, które zajęły IV miejsce w turnieju eliminacyjnym: Antonina Osmolak, Małgorzata Cichońska.

Nasze drużyny chłopców nie miały szczęścia w losowaniu, obie trafiły na medalistów zawodów. Zespoły grały w składzie: I zespół Mikołaj Antonowicz, Franciszek Brzozowski; II zespół Sherif Hemid, Igor Milczarski.

Cieszymy się z każdego występu, jest to cenne doświadczenie na przyszłość.